„Ten miesiąc pomógł mi…”

„…powrócić do regularnego ruchu, treningów i kontynuowania mojej praktyki stania na rękach. Czuję się z tym lepiej w moim codziennym życiu!”

Blanca De Rojas

„Marta przekazuje wiedzę bardzo klarownie i cierpliwie”

„Z warsztatów z Martą wyniosłam wiele nowych i przydatnych informacji. Z utęsknieniem czekam aż wszystko wróci do normy i będą możliwe kolejne zajęcia. Dziękuję!”

Adriana Chudzik

„Polecam każdemu zajęcia z Martą!”

„Marta jest nie tylko rewelacyjną nauczycielką, dzięki której można rozwijać się w swojej praktyce, ale również wspaniałą osobą. polecam każdemu zajęcia z Martą!”

Anna Rojek

„Profesjonalizm w każdym calu”

„Najlepsza instruktorka jogi, profesjonalizm w każdym calu

Łukasz Gawlikowski

„Marta jest świetną instruktorką”

„Marta jest świetną instruktorką, która wkłada całe serce w to co robi, Zaraziła mnie miłością do acro! to były bardzo pozytywne chwile pełne ogromu fachowej wiedzy. Z czystym sumieniem mogę polecić jej warsztaty.

Beata Pałaszyńska

„Mogę śmiało polecić każdemu”

„Byłam na warsztatach stania na rękach i mogę śmiało polecić każdemu. Marta dopasowuje poziom ćwiczeń do zdolności kursanta.”

Ewelina Macech-Klicka

„Teraz wiem, jak kontrolować ciało”

„Teraz wiem, jak kontrolować ciało, a przede wszystkim ustawienie barków, ramion podczas stania na rękach oraz jakie ćwiczenia robić, aby przygotować się do samego peak pose. Dzięki wielkie raz jeszcze!”

Daria Godłoża

„Polecam kursy Marty z całego serca”

„Chociaż praktykuję jogę od ponad 10 lat, dostałam tutaj sporą dawkę wiedzy, porad i wskazówek, o których wcześniej nie słyszałam.”

Izabela Poloczek

„Zawsze jest świetna atmosfera i moc radości”

„Jest doskonale przygotowana metodycznie, każdemu poświęca maksimum uwagi jednocześnie wymaga i zwraca uwagę na błędy. zawsze jest świetna atmosfera i moc radości. Marta dziękuję.”

Miriam Michalska